Magické kočky

Inspirativní kalendář 2023

Ve fenomenálním kalendáři Cira Marchettiho budou vašimi průvodci kočky. Podlehněte magické náladě záhadných krajin, tajemných komnat alchymistů i podivných staveb na pomezí iluze a skutečnosti. Čeká vás dvanáct nádherných barevných ilustrací plných symbolů a tajemství. Tento kalendář potěší všechny milovníky koček a magie.

Tajuplná atmosféra

Nemusíte být čarodějkou ani mágem a přesto si můžete po douškách vychutnávat tajemně barevnou atmosféru jiného světa. Každý měsíc se vám otevře pohled do jiné krajiny a vy budete moci stejně jako vaše chlupaté průvodkyně objevovat nová místa, setkávat se s podivnými magickými předměty, stanete se součástí rituálů.

R6-Kocky-2023-komplet-s-tirazi_Stranka_10_Obraz_0001
R6-Kocky-2023-komplet-s-tirazi_Stranka_06_Obraz_0001

Inspirace plná zázraků

Kočky jsou noblesní a osobité, mají vlastní názor a všechno dělají naplno. Inspirujte se jejich klidem, hravostí a bezstarostností. Začněte si stejně jako ony užívat každičké chvíle a znovu a znovu objevujte svět kolem sebe. Je plný kouzel, barev a tajemství. Jen je uvidět.

kocky

Ciro Marchetti

Autor

Ciro Marchetti (Florida) je oceňovaný umělec ze Spojeného království. Vystudoval umění v Londýně, poté pracoval v Evropě a v Jižní Americe, kde spoluzaložil reklamní a designovou agenturu, která se dočkala velkého úspěchu. Později se přestěhoval do Spojených států, aby zde otevřel pobočku se sídlem v Miami. Kromě řízení své společnosti Ciro také pořádal workshopy a přednášky o digitálním umění a ilustraci ve Fort Lauderdale Art Institute a nadále vytváří svůj vlastní osobní styl vizionářského umění. Eklektické portfolio jeho tvorby zahrnuje oceněné karty, plakáty, skládačky a keramikou vykládané dřevěné krabičky, šátky, tašky a župany s tarotovou tématikou.

Ukázka kalendáře

Kalendář zahrnuje svátky ČR, některé pohanské svátky, fáze měsíce a další informace.

KAL_LP_MK_dvojstrana_01@2x
KAL_LP_MK_dvojstrana_02@2x
KAL_LP_MK_dvojstrana_03@2x
KAL_LP_MK_dvojstrana_04@2x
P1800080-Copy@2x
svg-image

Každou minutou, kterou se trávíte starostmi, přicházíte o šedesát vteřin štěstí. 

Dalajlamova kočka

Objednejte si 
svůj kalendář

Magické kočky nový kalendář pro rok 2023 již v prodeji.

69 Kč

Cena za 1 ks

Logo-SP-w

Kontakt/provozovatel:
Synergie Publishing SE
Karla Engliše 3211/3
150 00   Praha 5

Email: e-shop@synergiepublishing.com
Telefon: +420 777 822 548

WhatsApp_logo-01