Miluj svůj život

Inspirativní kalendář 2024

Originální obrazy české ilustrátorky Lucie Ernestové a texty inspirované moudrostí Louise L. Hay. Barevný kalendář vnese do vašeho domova radost. S lehkostí a nadsázkou vám ukáže, jakou sílu mají vaše myšlenky a jak jejich energii můžete využít.

Rozměry: 30,5 x 30,5 cm - při zavěšení 30,5 x 61 cm

Nechte se okouzlit

Uvnitř kalendáře na vás čeká dvanáct obrazů plných rozmarného vtipu a radosti. Ilustrace v sobě skrývají množství detailů a něžných drobností. Před vašima očima se vlastně odvíjí příběh, který každý den můžete vyprávět trochu jinak. Barvy ilustrací jsou výrazné. Díky velkému množství barevných odstínů však působí jemně a přívětivě.  

Zivot-grafika-1
Zivot-grafika-2

Inspirujte se

Na každý měsíc v kalendáři najdete krátký text, který ilustraci doplňuje a rozvíjí. Pomůže vám vidět každodenní život z trochu jiné perspektivy. Uvědomíte si, co je podstatné. Vnese do vašich myšlenek klid a naději

1516453192870

Lucie Ernestová

Ilustrátorka

Lucie Ernestová je máma dvou kluků, milující a milovaná žena a manželka, inspirovaná a inspirující ilustrátorka, venkovanka, protřelá cestovatelka, zapomenutá architektka. Láká ji a táhne poznávání světa vnějšího a vnitřního. Baví ji surfovat na vlnách nápadů, zážitků a zkušeností a současně je ráda ukotvená v čase a prostoru doma na samotě za Prahou. Vymýšlí a tvoří zábavné a vzdělávací hry pro děti, které vycházejí u nás i v zahraničí. Kreslí inspirační obrázky pro malé i velké. Obrázky vyvolávají v lidech otázky a inspirují je k vlastnímu pohledu na různá témata životní moudrosti. Naše pocity a myšlenky jsou pak zrcadlem našich postojů a odrazovým můstkem pro zajímavé rozhovory. Jsou bezpochyby vhodným pomocníkem pro všechny moudré rodiče a učitele, kterým mohou pomoci rozvinout zajímavé rozhovory s dětmi.

Ukázka kalendáře

Načerpejte inspiraci z nádherných obrázků a povzbuzujících a zamyšlení přinášejícich textů v novém kalendáři Lucie Ernestové.

ukazky-kalendaria-miluj-svuj-zivot-2024_sRGB_1
ukazky-kalendaria-miluj-svuj-zivot-2024_sRGB_2
ukazky-kalendaria-miluj-svuj-zivot-2024_sRGB_3
ukazky-kalendaria-miluj-svuj-zivot-2024_sRGB_4
Zivot
svg-image

Život mě baví, co dělám to dělám s radostí. Už vymýšlím, kam pověsím nový kalendář od Lucie Ernestové.

Jana Sklenářová

Objednejte si 
svůj kalendář

Miluj svůj život nový kalendář pro rok 2024 již v prodeji.

Cena za 1 ks

299 Kč

Poštovné zdarma

badge-nej-1

Cena za 3 ks

897 Kč

666 Kč

1 ks za 222 Kč

Poštovné zdarma+dárek

Cena za 5 ks

1495 Kč

995 Kč

1 ks za 199 Kč

Poštovné zdarma+dárek

Logo-SP-w

Kontakt/provozovatel:
Synergie Publishing SE
Karla Engliše 3211/3
150 00   Praha 5

Email: e-shop@synergiepublishing.com
Telefon: +420 777 822 548

WhatsApp_logo-01