Moudrost bohyní

Inspirativní kalendář 2023

Energetické obrazy Jeny DellaGroattaglia z Oráklula Bohyní a intuitivní vedení Colette Baron-Reid daly vzniknout živoucímu inspirativnímu dílu, které vám svými citáty a tajuplnou krásou ženských portrétů zlepší den. Kalendář vám pomůže spojit se s různými aspekty vaší vnitřní Bohyně.

Bohyně 
v nás

Bohyně nejsou pouze bytostmi z dávné mytologie. Mohou sloužit jako zářící most mezi viditelným a neviditelným, který vás zavede ze všedního pozemského světa do světa mystického. Zosobňují kvality, které jako současné ženy stále naléhavěji potřebujeme. Dovolíte si tento dar přijmout?

navrhy-R12-Bohyne-komplet-s-tirazi1024_6
navrhy-R12-Bohyne-komplet-s-tirazi1024_10


Inspirace 
na každý měsíc

Bohyně vás povedou k vaší nejhlubší pravdě, dají vám sílu, abyste svoji starou omezující podmíněnost nahradili svobodou, a přivedou vás do nového povzneseného stavu vědomí, abyste mohly spoluvytvářet život, o kterém se vám nezdálo ani v nejdivočejších snech. Dovolte si vymýšlet nové věci, odpouštět a od srdce se smát, bez výčitek svědomí nedělat vůbec nic…

Jena DellaGrottaglia

Ilustrátorka

Narodila se a vyrostla v Greenwich Village v New Yorku a vždy se věnovala umění. Její maminka často vyprávěla historku o tom, že když byla Jena ve 3. třídě a měla napsat esej o tisíci slovech, nakreslila radši obrázek, protože obrázek vydá za tisíc slov! Nikdy neměla žádné formální umělecké vzdělání kromě hodin výtvarné výchovy na střední škole. Zkoušela mnoho různých způsobů tvorby, ale nakonec si zamilovala digitální umění. Zjistila, že ve světě Photoshopu je toho velmi málo, co můžete udělat špatně, a když to uděláte... médium je velmi shovívavé! Někdy ji chyby ve Photoshopu dokonce přivedou k nové a úžasné technice, která rozšíří její možnosti! Její díla byla zveřejněna v  Advanced Photoshop Magazine a  také byla publikována mnoha vydavatelstvími a agenturami (Duirwaigh, Hayhouse publishing, Avalanche Publishing, AmberLotus.com, Heaven & Earth). Spolu s  intuitivní umělkyní Colette Baron-Reid vytvořily obrazy bohyní pro vykládací karty Orákulum Bohyní, které byly inspirací pro tento kalendář.

Ukázka kalendáře

Kalendář zahrnuje svátky ČR, některé pohanské svátky, fáze měsíce a další informace.

KAL_LP_B_dvojstrana_01@2x
KAL_LP_B_dvojstrana_02@2x
KAL_LP_B_dvojstrana_03@2x
KAL_LP_B_dvojstrana_04@2x
KAL_LP_B_reference
svg-image

Když jsem kalendář rozbalila, celá jsem se rozechvěla. Obrazy bohyní jsou nabité energií, takže jsem si ho pověsila nad svým oltářem s kartami.  

Klára Svěcená

Objednejte si 
svůj kalendář

Moudrost bohyní nový kalendář pro rok 2023 již v prodeji.

69 Kč

Cena za 1 ks

Logo-SP-w

Kontakt/provozovatel:
Synergie Publishing SE
Karla Engliše 3211/3
150 00   Praha 5

Email: e-shop@synergiepublishing.com
Telefon: +420 777 822 548

WhatsApp_logo-01