Světlo a stín

Inspirativní kalendář 2023

Nástěnný kalendář inspirovaný kartami Tarot světla a stínu od Chris-Anne vás zavede do světa tradičních i netradičních archetypů. Zve vás, abyste na své životní cestě, plné slunečního svitu i stínů, prozkoumali jeho sbírku lidských příběhů a semínek moudrosti

Inspirujte se 
příběhy

Každý měsíc odkryjete nový příběh, který vám přinese poučení, pobídku nebo výstrahu. Podmanivé ilustrace v současném boho a intuitivním stylu vás povedou k hlubšímu pochopení vaší aktuální situace a doplňující texty vám poskytnou inspiraci a vedení, jak pochopit hlubší význam každého z nich.

R9-Tarot-komplet-stranky-zadni-modrozelena1024_22
R9-Tarot-komplet-stranky-zadni-modrozelena1024_10


Vstupte 
do jiného světa

Expresivní postavy, které přebývají ve scenériích jednotlivých karet, vyprávějí příběhy, kladou otázky a poskytují rady.  Uvědomíte si zapomenuté nebo skryté stránky vašeho života i vás samých. Postavy, které jsou zde vašimi průvodci, jsou vytvořené se švihem a lehkostí. Výrazné kontury podtrhují srozumitelnost a jasnost každého výjevu.  

svetloastin

Chris Anne

Ilustrátorka

Děkuji vám za zájem o můj svět! Jsem návrhářka, brandový strátég a milovnice tarotu a magického myšlení. Práce na tomto velkolepém tarotovém projektu, do něhož jsem vložila veškerou svou vášeň pro desing, magii a vykládání karet, mi přinášela to největší potěšení. Vedle tvorby karetních souborů pomáhám podnikatelům rozvíjet jejich projekty pomocí intuice, strategie a magie, zabývám se otvíráním a uzavíráním posvátných prostorů a ráda trávím čas v přírodě.

Ukázka kalendáře

Kalendář zahrnuje svátky ČR, některé pohanské svátky, fáze měsíce a další informace.

KAL_LP_NZ_dvojstrana_01@2x-1
KAL_LP_NZ_dvojstrana_02@2x-1
KAL_LP_NZ_dvojstrana_03@2x-1
KAL_LP_NZ_dvojstrana_04@2x-1
KAL_LP_SS_reference
svg-image

Tarot světla a stínu může být důvěryhodným spojencem, když budete pracovat se svou magií a NECHÁTE své sny ZÁŘIT VE vesmíru!

Jana Sklenářová

Objednejte si 
svůj kalendář

Světlo a stín – kalendář pro rok 2023 ve výprodeji.

69 Kč

Cena za 1 ks

Logo-SP-w

Kontakt/provozovatel:
Synergie Publishing SE
Karla Engliše 3211/3
150 00   Praha 5

Email: e-shop@synergiepublishing.com
Telefon: +420 777 822 548

WhatsApp_logo-01