Tady a teď

Inspirativní kalendář 2023

Harmonická kombinace volné přírodní malby s motivy posvátné geometrie Sue Zipkin a povznášejících citátů duchovního učitele Ram Dasse. Barevnost obrazů je ve spojení s hlubokými myšlenkami jemná a osvěžující a každý měsíc prozáří váš domov novými odstíny inspirace.

Chvíle pro načerpání sil

Ram Dass a jeho převratné knihy inspirovaly několik generací. Měsíc co měsíc vás jeho výroky povedou k hlubšímu porozumění sobě samému. Pomůže vám odhalit, co je v životě tím podstatným. Jemně a s pochopením vás popostrčí od sebelítosti k lásce a plnému prožívání každého dne.

Tady-a-te‘-2023-pro-web3
Tady-a-te‘-2023-pro-web5


Nechte prozářit 
svůj den

Malby Sue Zipkin jsou pastvou pro oči. Geometrické tvary posvátné geometrie měkce souzní s její abstraktní malbou kombinovanou s jemně modelovanými květy a listy. Ram Dass zkoumá svět prostřednictvím slov a Sue Zipkin nám zase otevírá každý měsíc nový barevný vesmír. Jednotlivé vrstvy obrazů se skvěle prolínají a doplňují

P1800025@2x
Ram-Dass-2023-po-1-korekture_Stranka_26_Obraz_0002

Ram Dass

Autor

Ram Dass, jedna z nejoblíbenějších duchovních postav Spojených států, poznamenal svět svým učením cesty srdce a propagováním sociálních služeb a práce s umírajícími. Ram Dass odcestoval do Indie poprvé v roce 1967, ještě jako Richard Alpert, přední psycholog z Harvardu a pionýr psychedelik (společně s Timothy Learym). V Indii potkal svého guru, duchovního učitele. Neem Karoli Baba známý jako Maharádží, mu dal jméno Ram Dass, tedy „služebník Boží“. 

Sue Zipkin

Ilustrátorka

Ilustrátorka Sue Zipkin čerpá inspiraci z krás přírody a z věcí, které nejsou vždy očím viditelné, ale můžeme je cítit srdcem. Zachycuje tajemství vesmíru a skryté světy. Struktury a vzory nachází na květinách, hmyzu… a fascinují ji kapky rosy.

Ukázka kalendáře

 Kalendář zahrnuje české státní svátky, významné dny, fáze Měsíce a důležité svátky největších světových náboženství.

KAL_LP_RD_dvojstrana_01@2x
KAL_LP_RD_dvojstrana_02@2x
KAL_LP_RD_dvojstrana_03@2x
KAL_LP_RD_dvojstrana_04@2x
P1800080@2x
svg-image

Je důležité nic neočekávat, přijímat každou zkušenost, včetně těch negativních, jako pouhé kroky na cestě a postupovat dál.

Ram Dass

Objednejte si 
svůj kalendář

Tady a teď nový kalendář pro rok 2023 již v prodeji.

69 Kč

Cena za 1 ks

Logo-SP-w

Kontakt/provozovatel:
Synergie Publishing SE
Karla Engliše 3211/3
150 00   Praha 5

Email: e-shop@synergiepublishing.com
Telefon: +420 777 822 548

WhatsApp_logo-01